Designed by:
canaletto

 

   

KANOE VYDRA

Nabízíme k pronájmu 2 místné kanoe typ Vydra. Klasika českých řek, na kterých se jezdí od nepaměti. Nejrozšířenější typ lodi v ČR.

vydra_mini

KANOE HOPI

Nabízíme k pronájmu 3 místné kanoe typ Hopi. Jedná se o kanoi kanadského typu. Vhodná pro rodiny s dětmi, nebo pro vodáky, kteří sebou berou svého čtyřnohého miláčka. Velmi prostorná a stabilní kanoe.

hopi_mini

KANOE YUMA

Nabízíme k pronájmu 3 sedačkovou kanoy typ Yuma. Vhodná pro rodiny s dětmi, možnost obazení až 4 osobami ( 2 dospělí a 2 děti). Velmi prostorná a stabilní
yuma

KANOE CALYPSO

Nabízíme kanoi s velmi pohodlným sezením ala kajak. Dvě sedačky s opěradlem umístěné na dně lodi, zaručují obrovskou stabilitu. Sedíte s nataženýma nohama. Vhodná pro klidnější části řeky.

Calypso_mini

KANOE PÁLAVA

Nabízíme klasickou nafukovací kanoi Pálava. Palava je oblíbená nafukovací kánoe, vhodná pro sportovní sjezdy řek a vodní turistiku na řekách nižších obtížností.

palava_mini

RAFT COLORADO

Nabízíme k pronájmu klasický nafukovací raft pro max. 6 osob. Optimální obsazenost s bagáží je 4 osoby. Jedná se o velmi rozšířený raft s otevřenou zádí pro odvod vody z raftu.

colorado_mini

RAFT PULSAR

Nabízíme k pronájmu sportovní nafukovací raft Pulsar pro max. 5 osob.Vhodný pro turistickou jízdu na klidnějších úsecích, tak na sportovní jízdu na peřejnatých úsecích. Jedná se o celouzavřený raft, s otvory v podlaze raftu pro odvod vody.

 pulsar

KAJAK BERT

Nabízíme k pronájmu kajak Bert v základní výbavě. Kajak je vhodný pro turistiku. Díky svým rozměrům a stabilitě je vhodný pro začátečníky.

Bert_mini

KAJAK SPORTSTER

Nabízíme k pronájmu kajak Sportster. Jedná se o sportovní kajak na divočejší a peřejnatější úseky řeky např. Č. Pila – Rejštejn. Přetáčivější kajak.Velký výtlak kajaku dovoluje i těžšího jezdce okolo 100kg.
sportster_mini

Partneři