Designed by:
canaletto

 

 

KANOE VYDRA

2 místná kanoe Vydra. Klasika českých řek, na kterých se jezdí od nepaměti. Nejrozšířenější typ lodi v ČR.

vydra_mini

KANOE HOPI

3 místná kanoe Hopi. Jedná se o kanoi kanadského typu. Vhodná pro rodiny s dětmi, nebo pro vodáky, kteří sebou berou svého čtyřnohého miláčka. Velmi prostorná a stabilní kanoe.

hopi_mini

KANOE YUMA

3 - 4 místá kanoe Yuma. Vhodná pro rodiny s dětmi, možnost obazení až 4 osobami ( 2 dospělí a 2 děti). Velmi prostorná a stabilní.

yuma

KANOE CALYPSO

Kanoe s velmi pohodlným sezením ala kajak. Dvě sedačky s opěradlem umístěné na dně lodi, zaručují obrovskou stabilitu. Sedíte s nataženýma nohama. Vhodná pro klidnější části řeky.

Calypso_mini

KANOE PÁLAVA

Nafukovací kanoe Pálava. Vhodná pro sportovní sjezdy řek a vodní turistiku na řekách nižších obtížností.

palava_mini

KANOE BARAKA

Nafukovací kanoe BARAKA je samovylévací kanoe, ideální na turistiku i na mírně těžkou divokou vodu.

 baraka mini

RAFT COLORADO 450

Klasický nafukovací raft pro max. 6 osob. Optimální obsazenost s bagáží je 4 osoby. Jedná se o velmi rozšířený raft s otevřenou zádí pro odvod vody z raftu.

colorado_mini

RAFT COLORADO 360

Nafukovací raft COLORADO 360 je univerzální nafukovací člun pro prázdninové putování po řece s rodinou nebo pro sportovní sjezdy řek.

 colorado 360 mini

RAFT PULSAR

Sportovní nafukovací raft Pulsar pro max. 5 osob.Vhodný pro turistickou jízdu na klidnějších úsecích, tak na sportovní jízdu na peřejnatých úsecích. Jedná se o celouzavřený raft, s otvory v podlaze raftu pro odvod vody.

pulsar

KAJAK BERT

Kajak je vhodný pro turistiku. Kajak je v základní výbavě. Díky svým rozměrům a stabilitě je vhodný pro začátečníky. Spousta prostoru umožní jízdu i vyšším vodákům.

Bert_mini

KAJAK SPORTSTER

Jedná se o sportovní kajak na divočejší a peřejnatější úseky řeky např. Č. Pila – Rejštejn. Přetáčivější kajak.Velký výtlak kajaku dovoluje i těžšího jezdce okolo 100kg.
sportster_mini

Partneři